lepjunk.hu

Fórum

#291. Kocsis Alajos: Saját világ, bármi áron hibajegyzék - 2016-02-11 14:56:35 - Válasz erre...

Keresse fel honlapomon a hibajegyzéket!

Bővebb magyarázatért forduljon hozzám!

Üdvözlettel: Alajos

#120. Bognárné Andrea: üdvözlés - 2010-05-05 10:03:47 - Válasz erre...
Kedves Mindenki! Köszönteni szeretném mindannyiunk Alajosát , hogy végre sikerült ezt a honlapot megalakítania. Őszinte örömömre szolgált! Andi

#119. Kocsis Alajos: Istvánnak - 2010-05-04 19:18:44 - Válasz erre...

Kedves István! Köszönöm észrevételét a Védendő fogyasztókkal kapcsolatban. Honlapomon - mint azt a Beköszöntőben jeleztem -, nem kívánok teljes körű jogi szolgáltatást nyújtani. Erre sem elegendő információval nem rendelkezem, és magánemberként, egyedül a jogszabályi változásokat képtelem volnék követni. Erre van más forrás az interneten, ahol naprakészek az információk és specifikusan fogyatékosok, sőt autisták jogait emeli ki elsősorban. Ilyen pl. az Autista-Info c. honlap. Hogy a magyar állam az Európai Fogyatékosügyi Fórum nyilatkozatával kapcsolatban mit tett, arról a fogyatékosok érdekvédelmi szervezeteinél, ez esetben konkrétan az Autisták Országos Szövetségénél kellene tájékozódni. (Innen elérhető az Autista-Info is.) Az autizmus okainak kutatásáról honlapomon több cikk található. Sajnos a Keresés még nem működik (dolgozom rajta), így ajánlanám az Autizmus és genetika című cikk elolvasását és a hozzá kapcsolódó, a cikk végén felsorolt további írások tanulmányozását. Köszönöm, hogy meglátogatta honlapomat! Sok szeretettel üdvözli: Alajos

Ez a hozzászólás válasz erre: #118
#118. Vörcsök István: Autizmus - 2010-05-03 19:00:46 - Válasz erre...
"Az agy fejlődési rendellenessége nyomán kialakuló pszichés állapot." Szeretném megkérdezni, hogy az agy fejlődési rendellenessége vajon miből adódik? Ugyanakkor tájékoztatnám, hogy a "Védendő fogyasztó" nem csak áram, hanem gáz szolgáltatókra is érvényes!! Továbbá érdeklődnék, hogy a magyar állam mit tett az Európai Fogyatékosügyi Fórum Nyilatkozatát követően? "NEM SZABAD, HOGY A FOGYATÉKOS EMBEREK FIZESSENEK A VÁLSÁGÉRT!" Üdvözlettel: István

#45. Kocsis Alajos: Kedves Berek Anita! - 2010-03-25 15:39:47 - Válasz erre...
Köszönöm az üzenetet! Megerősít, hogy nem dolgozom hiába. Kérem, ha bármilyen újabb információra van szüksége, amit nem talál honlapomon (a keresője még nem üzemképes), írjon a 'Segítségkérés'-be, a 'Csevegés'-be, vagy küldjön e-mailt (az oldal alján látható mindkét címem). Mivel a becenevek megjelenítése a beazonosítás végett még nem megoldott, valamint több Anita regisztrált már, megköszönöm, ha kiírja nevét. Az új becenevet természetesen egyeztetem majd Önnel! Addig is türelmét kérem, dolgozunk a honlapon folyamatosan. Üdvözli: Alajos
Ez a hozzászólás válasz erre: #37
#37. Berek Anita: Üdvözlet - 2010-03-24 07:50:09 - Válasz erre...
Kedves Kocsis Alajos, Nagyon örülök ennek az oldalnak. Hasznos linkeket és információkat sikerült összegyűjteni! Gratulálok hozzá! Üdvözlettel: Berek Anita

#14. Kocsis Alajos: Alajos írja! - 2010-03-20 22:18:04 - Válasz erre...
Az életünk egy nagy kísértés... Meg teli van a padlás is kísértetekkel. Ráadásul a Te hozzászólásod éppen a 13-ik volt. Na, ezen legalább már túl vagyunk
Ez a hozzászólás válasz erre: #13
#13. Gálfi Anikó: Anikó: - 2010-03-20 14:12:29 - Válasz erre...
Nagy kísértésbe estem, hogy meg ne tegyem!!! :)))

#11. Kocsis Alajos: Alajos írja! - 2010-03-20 08:51:53 - Válasz erre...
Igen, ezt én is reklamáltam már az informatikusnál, és meg fogja csinálni, csak idő kérdése. Mert így két kiscica lehetek és írhatok magamnak mindenfélét, meg az ellenkezőjét is. Akár programozó barátom nevében is. Ez lesz számára szerintem a legmeggyőzőbb érv, hogy javítson a helyzeten!
Ez a hozzászólás válasz erre: #10
#10. Gálfi Anikó: G. Anikó Írja: - 2010-03-19 21:05:14 - Válasz erre...
Talán praktikusabb lenne hozzászólás cím helyett név a felső sorba...:S ((szerintem))

Bejelentkezés

Keresés